Aktualności

Co nowego w 7. odcinku?
Wszystko kręci się wokół seksu?   Wideo: TVN

W 7. odcinku nie lada gratka. Na planie gościmy Piotra Głowackiego w roli nowego chłopaka Olgi (Aleksandra Popławska) i Jacka Braciak, który jako profesor Czerwiński postara się pomóc w problemach z dziećmi Ewie i Krzysztofowi (Monika Mariotti i Andrzej Konopka).

Co poza tym?

Rafał w czasie kąpieli córeczki zauważa, że Lilka dotyka się i jest tym faktem przerażony. Anka nie wierzy Rafałowi. Nakrywa Lilkę dotykającą się w intymnych miejscach. Koleżanki radzą jej aby nie okazywała uczuć Rafałowi, kiedy w pobliżu jest Lilka. Anka ma nadzieję, że tak pozbędzie się kłopotu z Lilką. Kłopot powraca jednak w dniu przedstawienia szkolnego, w czasie występu córeczki na scenie.

Karolina i Staś dzieciaki Ewy sprawiają coraz większe kłopoty w domu. Ewa nie może znieść ich kłótni dlatego wraz z mężem udają się ze swoimi problemami rodzicielskimi do popularnego psychoterapeuty profesora Czerwińskiego. Profesor radzi im aby zachowywać się bardziej stanowczo i konsekwentnie w stosunku do dzieci. Ewa i Krzysztof biorą sobie do serca rady profesora. Pewnego dnia zostawiają więc kłócące się dzieci na skrzyżowaniu, a sami odjeżdżają samochodem. Cała sytuacja kończy się nieprzyjemnymi doświadczeniami z … policją.

Olga spotyka się z Piotrem, który rozpieszcza jej podniebienie. Umawiają się głównie w restauracjach. Mężczyźnie zależy na tym aby Olga przytyła. Olga z przejedzenia trafia do szpitala i orientuje się, że jej sylwetka jest daleko od ideału Piotra, który to lubi bardzo pulchne kobiety.

 

Zobacz materiały dodatkowe tutaj

Zobacz również:

Olga, dlaczego ci odbija, kiedy spotykasz faceta?
Olga, dlaczego ci odbija, kiedy spotykasz faceta?
Wideo: TVN

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Uwaga! Zmieniamy godzinę emisji!
Następny artykuł:

Uwaga! Zmieniamy godzinę emisji!

tvnpix